CHP’ye Sitem AK Parti’ye Teşekkür

4 gün önce yaşadığım ciddi bir rahatsızlıktan dolayı arayan, sosyal medya mecralarından mesaj atan, yorum yazan herkese sonsuz teşekkür ederim, var olun, iyi ki varsınız!

Sağlığım konusunda genel bilgilendirme yapacak olursam, şu an iyiyim, baş ağrım ve kanamalarım ufak ufak devam ediyor ama onlar da geçecek sıkıntı yok. Yavaş yavaş haber ve köşe yazmaya başladım tekrar, tabii kendimi iyi hissettikçe yazıyorum. Bir beyin kanaması uyarısı mı durduracakmış beni? Şaşarım! Biraz sallanırım ama yıkılmam 🙂

Biraz da siyaset kısmına gireyim 🙂 Çok ilginçtir ki yıllarca üyesi olduğum, hizmet ettiğim, uğruna bedeller ödediğim CHP yönetiminden, gençlerinden, milletvekillerinden, belediye başkanlarından bir tek telefon, mesaj gelmedi, (Üyeler hariç) bilgilendirme yazıma sadece İzmir’den iki yönetici geçmiş olsun yazdı, bir belediye başkanı beğeni yaptı, bir eski ilçe başkanı geçmiş olsun dileklerini iletti. (Gazeteciyim, istatistiğim iyidir 🙂 ) Doğrusu içerledim bu duruma ve “iyi ki istifa etmişim” dedim. (Takıntılıyım emek verdiklerime) DSP yöneticilerinden de “Geçmiş olsun” mesajları geldi, onlarda sağ olsunlar.

Fakat çok sert muhalifi olduğum, hiç elektriğimin tutmadığı, devamlı tartıştığım AK Parti’den birçok milletvekili, belediye başkanı, yönetici, danışman, Cumhurbaşkanlığından iki danışman ve özel kalem aradı, bir ihtiyacımın olup olmadığını sordu ve çok yakinen ilgilendiler sağ olsunlar. Yani bildiğiniz seferber oldular sağlığım için! (Tabii ki bu durum yanlışlarını söylememi engellemeyecek hiçbir zaman) Ama şunu yapacağım bundan sonra; Artık ‘AKP’ değil ‘AK Parti’ diyeceğim, e bu güzelliği de yapayım, benim kitabımda vefasızlık yoktur.

Yazıma son verirken şu nasihatı da eksik etmeyeyim. Eğer geçmeyen baş ağrınız varsa göz ardı etmeyin ve önleminizi alın, doktora başvurun. Yoksa bir beyin kanaması sonucu ölmüş akrabalarınızı görebilir, onlara kavuşabilirsiniz, ben kıyıdan döndüm ve o ışığı gördüm…

Sağlıcakla kalın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir