HAZAR’IN RÜYASI GERÇEK OLDU

Hurdacılık yaparak hayatını  geçindiren ve ailesine bakan  Hazar’ın tek bir hayali vardı oda hayranı olduğu; Arabesk’in usta ismi Cansever ile tanışmak .

SOKAKTA OKUDU ONU MİLYONLAR TANIDI.

Hazar: Sözü Müziği Cansever’e ait Kime Bu İnat ve yine Sözü Müziği Arif Akpınar’a ait Son Ütücü adlı şarkıları  sokakta okuyarak, sosyal medyada bir anda dikkatleri üzerine çekti, milyonlarca kitleye ulaştı.

HAYALLERİ GERÇEK OLUYOR.

Kendini bildi bileli Cansever şarkıları dinlemiş  ve onun şarkılarını söylemiş genç adam ve senelerce Cansever’e ulaşmanın yollarını aramış. Şimdilerde bir çok prodüktör peşinde koşarken o Cansever ablasını tercih etti serüven  bir arkadaşının  Hazar’ı Cansever şarkısı söylerken çektiği video’yu youtube  yüklemesiyle başladı ve ardından Hazar ın söylediği Cansever şarkısı milyonlara ulaşır. Hazar hem milyonlarca kitleye ulaşır hemde Canseverin ilgisini çekmeyi başarır. Fakat onun için önemli olan sadece Canseveri tanıyıp beraber şarkı söylemektir ve hayali gerçek olur.  Canseverle tanışmakla kalmayıp bir de düet sözü alan Hazar’ın en büyük hayali Cansever le yapacakları düet çok yakında digital platformlarda olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir