BAŞKAN DURAN SAĞLIK ÇALIŞANLARININ TIP BAYRAMINI KUTLADI

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Tire Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr Fatih Hayali ve Tire Toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Dr Ulvi Toprak’ı ziyaret etti.

Başhekim Hayali ve Dr Toprak’ı ziyaret eden Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayıp, teşekkür çiçeği takdim etti. Başkan Duran Tire Belediyesi iş yeri hekimi Dr Ufuk Sesli’yi de ziyaret ederek Tıp Bayramı’nı kutladı. Tire Belediyesi çalışanları da ilçedeki tüm sağlık kuruluşlarını ziyaret edip Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran adına karanfil dağıttı.

Ziyaretler sonrası açıklama yapan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran “14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla ilçemiz Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr Fatih Hayali’yi ve Tire Toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Dr Ulvi Toprak’ı ziyaret ederek, çiçeğimizi takdim ettik. Sayın Hayali ve Sayın Toprak nezdinde tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor, özellikle Covid-19 ile mücadelede hayatlarını kaybeden tüm sağlık çalışanlarını saygı ve rahmetle anıyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir