Kapalıçarşı’da üç buçuk milyonluk altın hırsızlığı

Bir kuyumcu yıllardır yanında çalışan elemanı tarafında soyuldu…

Erman Ceyhan isimli eleman uzun süredir kapalıçarşı da bulunan Harem Jewellery Kuyumculuk firmasında çalışıyordu ve firmanın Ege bölgesi satış temsilciliğini yapmaktaydı.

Kuyumcu çalışanı Erman Ceylan, 30 Mart tarihinde her zamanki gibi Ege bölgesi müşteri ziyareti ve altın satışı için10 kilo altını çantaya koyup İzmir’e doğru yola çıktı.

Erman Ceyhan, İzmir’de kuyumculardan da altın topladı, satış yaptı ve araçla İzmir’in Bornova ilçesine geldi. Buradaki Bornova alt geçidinde aracı durduruyor ve araçtaki GPS’i 1.5 saatliğine söküp, sonrasında aracı Samet adında bir arkadaşının evinin önüne bırakıyor. Gece yine aynı arkadaşı ile Bornova’da bir otele 00:00 da iki kadınla giriş yapıyor ve sabah 04:00 da otelden ayrılıyor. O saatten sonra Erman Ceyhan’dan haber bir daha haber alınamıyor ve 10 kilo altınla beraber ortadan kayboluyor.

Firma sahibi Fatih Demireller, çok büyük kayıplarının olduğunu, bu zararı nasıl kapatacaklarını düşündüklerini ve Erman Ceyhan’ın biran önce yakalanmasını istediklerini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir