TİRE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BAŞARILI OPERASYONLARA DEVAM EDİYOR

Tire ilçe emniyet müdürlüğü tarafından yürütülen başarılı operasyonlarda uyuşturucu kullanan ve satışını yapan şüphelilere karşı başarılı operasyonlar devam ediyor.

İlçe emniyet müdürü Kadir ŞEN’in uyuşturucu ile mücadele konusundaki kararlı tutumu ile, uyuşturucu kullanan ve ticaretini yapan Şüphelilere karşı başarılı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlçe emniyet müdürlüğüne bağlı ekipler art arda yaptıkları başarılı çalışmalarla zehir tacirlerine deyim yerindeyse nefes aldırmıyor. İlçe emniyet müdürlüğüne bağlı Asayiş Büro ekipleri, son 2 ayda uyuşturucu madde kullanan, bulunduran aracılık yapan, uyuşturucu madde imalatı ve satışını yapan şahıslara yönelik toplam 36 operasyon düzenledi ve yapılan bu operasyonlarda Toplam 53 kişi gözaltına alınırken şüpheliler hakkında Adli Makamlarca soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerin bu başarılı çalışmalara aralıksız devam edeceği öğrenilirken, İlçe Emniyet Müdürlüğünün uyuşturucu kullanan, ticaretinin yapanlara kesinlikle fırsat vermeyeceği ve gençleri zehirleyen bu illetin adını ilçemizden kazımaya kararlı olduğu gözüküyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir